Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie „Ferie z ekonomią”, który realizowany będzie w okresie od listopada 2017 do czerwca 2018.

„Ferie z ekonomią” to projekt edukacji ekonomicznej- kontynuacja projektu „Na własne konto” z ubiegłych lat, którego głównym celem jest poszerzenie wiedzy ekonomicznej i finansowej, rozbudzenie aspiracji edukacyjnych i zmotywowanie młodego człowieka do rozwoju osobistego i zawodowego. Projekt adresowany jest do uczniów klas II i III gimnazjum zlokalizowanego na terenie wiejskim oraz nauczycieli Wiedzy o społeczeństwie. 

Każda gmina do udziału w projekcie może zgłosić tylko jedno gimnazjum, wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://goo.gl/forms/LL0hgpO3Y3RLEg2A2 a następnie przesyłając formularz (który znajduje się w wersji elektronicznej w regulaminie rekrutacji) na adres:fze@efrwp.com.pl .

Na zgłoszenia do udziału w projekcie „Ferie z ekonomią” oczekujemy do dnia 14 listopada br. Liczba miejsc jest ograniczona. Tylko 65 gimnazjów weźmie udział w tegorocznej edycji projektu.

Więcej informacji o projekcie znajduje się w zakładce: http://www.efrwp.pl/o-projekcie-ferie-z-ekonomia

Zapraszamy do udziału!


09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!