Wyniki konkursu „Teenagers in Action”

Miło nam poinformować, że znamy już wyniki tegorocznego konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action!”, którego hasłem przewodnim było „Juniorzy i seniorzy”.

 

Do konkursu realizowanego w roku szkolnym 2019/20 zostały zaproszone wszystkie szkoły biorące udział w programie. Do Fundacji napłynęło łącznie 7 prac konkursowych z 6 szkół. Szczegóły dotyczące pracy Komisji Konkursowej dostępne są tutaj: PROTOKÓŁ

 

W ramach zadania konkursowego uczniowie mieli zorganizować konkretne działania dla lub z seniorami z lokalnej społeczności. Podczas oceny prac konkursowych pod uwagę były brane takie kryteria, jak: kreatywność pomysłu i wartość merytoryczna przeprowadzonych działań oraz jakość językowa raportu z projektu. 

 

Laureaci konkursu: 

 

  • I miejsce – Projekt nr 5. pt. „Dla innych”
  • II miejsce – Projekt nr 4. pt. „TOGETHER”
  • III miejsce – Projekt nr 3. Pt. „Opowieść́ wigilijna współcześnie”

 

Nagrodą dla każdej ze zwycięskich grup jest dofinansowanie wycieczki edukacyjnej do wybranego miasta w Polsce lub równowartościowa nagroda rzeczowa. W celu ustalenia szczegółów dot. nagród, z nauczycielami zwycięskich grup skontaktuje się koordynator Programu Youngster. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz gadżety. 

 

Gratulujemy laureatom konkursu, a wszystkim uczniom i nauczycielom składamy szczególne podziękowania za wielkie zaangażowanie i udział w zmaganiach konkursowych mimo epidemii koronawirusa i odwołania zajęć w szkołach.