Za nami pierwsze zajęcia w ramach Youngstera 2019/20!

Miło nam poinformować, że we wrześniu rozpoczęliśmy zajęcia w ramach Youngstera 2019/20! Przez cały rok szkolny, aż do czerwca 2020 roku, blisko 600 uczniów z 35 szkół podstawowych z gmin wiejskich i miejsko-wiejskich z terenu całej Polski, będzie uczestniczyć w dodatkowych zajęciach z języka angielskiego. Prowadzone w małych, 10-15 osobowych grupach są dostosowane poziomem do znajomości języka przez uczniów. Zajęcia, będące uzupełnieniem i rozwinięciem programu nauczania, realizowane są w wymiarze 90 godzin dydaktycznych w roku szkolnym.

 

To, co wyróżnia program Youngster, to ukierunkowanie nauki na pobudzanie wewnętrznej motywacji ucznia. Służy temu również system nagradzania, w którym pod uwagę brany jest przede wszystkim przyrost wiedzy, a nie tylko wyniki końcowego testu. W trakcie trwania programu zaplanowano również konkursy prospołeczne dla uczniów z atrakcyjnymi nagrodami. 

 

Witamy serdecznie wszystkich nauczycieli oraz uczniów tegorocznej edycji i życzymy owocnej nauki języka angielskiego!

 

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na portalu Facebook, gdzie znajdują się relacje z zajęć prowadzonych w szkołach: www.facebook.com/youngsterpl